Agenda

2023 Activiteit
5 februari
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
5 februari
zondag (deel 1 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
7 februari
dinsdag (deel 1 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
8 februari
woensdag
18:30 tot
19:30
In- en outdoortraining volwassenen
Gymzaal 'de Pinksterbloem', Weesperzijde 57
14 februari
dinsdag (deel 2 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
15 februari
woensdag
18:30 tot
19:30
In- en outdoortraining volwassenen
Gymzaal 'de Pinksterbloem', Weesperzijde 57
15 februari
woensdag
20:30 tot
22:00
Lezing Human Energy door Ronald Florijn
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
21 februari
dinsdag (deel 3 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
21 februari
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
22 februari
woensdag
18:00 tot
20:00
Junioren Clubavond
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
22 februari
woensdag
18:30 tot
19:30
In- en outdoortraining volwassenen
Gymzaal 'de Pinksterbloem', Weesperzijde 57
28 februari
dinsdag (deel 4 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
1 maart
woensdag
18:30 tot
19:30
In- en outdoortraining volwassenen
Gymzaal 'de Pinksterbloem', Weesperzijde 57
1 maart
woensdag
20:30 tot
22:00
Zeillezing Ellen Budde: "Met een Tall Ship naar Antarctica"
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
5 maart
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
5 maart
zondag (deel 2 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
8 maart
woensdag
18:30 tot
19:30
In- en outdoortraining volwassenen
Gymzaal 'de Pinksterbloem', Weesperzijde 57
8 maart
woensdag
20:30 tot
22:00
Kick-off coastalseizoen 2023
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
11 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
Head of the River
De Amstel
12 maart
zondag (deel 2 / 2)
Head of the River
De Amstel
15 maart
woensdag
18:30 tot
19:30
In- en outdoortraining volwassenen
Gymzaal 'de Pinksterbloem', Weesperzijde 57
18 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
51ste Heineken Roeivierkamp
De Amstel
19 maart
zondag (deel 2 / 2)
51ste Heineken Roeivierkamp
De Amstel
21 maart
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
22 maart
woensdag
18:30 tot
19:30
In- en outdoortraining volwassenen
Gymzaal 'de Pinksterbloem', Weesperzijde 57
25 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
71ste Skiffhead & 26ste Jeugd- en Tweehead
De Amstel
26 maart
zondag (deel 2 / 2)
71ste Skiffhead & 26ste Jeugd- en Tweehead
De Amstel
28 maart
dinsdag
Roeicursus S1 (28 mrt tot 23 mei 2023) [01]
29 maart
woensdag
Roeicursus S1 (29 mrt tot 24 mei 2023) [02]
29 maart
woensdag
18:00 tot
20:00
Junioren Clubavond
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
31 maart
vrijdag
18:00 Ploegendiner 'Revolutiejaar 1848'
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
1 april
zaterdag (deel 1 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
2 april
zondag (deel 2 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
2 april
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
2 april
zondag (deel 3 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
10 april
maandag
Roeicursus B1 (ma 10 apr t/m zo 07 mei) [01]
11 april
dinsdag
Roeicursus B2 (di 11 april t/m za 06 mei) [01]
11 april
dinsdag
Roeicursus S2 (di 11 april t/m za 06 mei) [01]
11 april
dinsdag
Roeicursus S3 (di 11 april t/m za 06 mei) [01]
13 april
donderdag
Roeicursus S2 (do 13 april t/m zo 07 mei) [02]
15 april
zaterdag
Roeicursus B3 (za 15 april t/m za 10 juni) [01]
15 april
zaterdag (deel 3 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
16 april
zondag (deel 4 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
18 april
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
22 april
zaterdag (deel 5 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
23 april
zondag (deel 6 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
26 april
woensdag
Lustrum Koningssprints
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
26 april
woensdag
18:00 tot
20:00
Junioren Clubavond
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
28 april
vrijdag
Koningsdag
De Amstel
29 april
zaterdag (deel 7 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
30 april
zondag (deel 8 / 8)
09:30 tot
17:00
Zeilcursus Z2 (praktijklessen)
Jachthaven 'Bon', Vinkeveen
4 mei
donderdag
Dodenherdenking
5 mei
vrijdag
Bevrijdingsdag
7 mei
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
7 mei
zondag (deel 4 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
13 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
Spaarne Lente Race
De Ringvaart en het Spaarne
13 mei
zaterdag (deel 5 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
14 mei
zondag (deel 2 / 2)
Spaarne Lente Race
De Ringvaart en het Spaarne
14 mei
zondag (deel 6 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
16 mei
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
18 mei
donderdag
Hemelvaartsdag
20 mei
zaterdag (deel 7 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
21 mei
zondag (deel 8 / 8)
19:30 tot
22:00
Zeilen: Beginners- en Opfriscursus (theorie- en praktijklessen)
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
26 mei
vrijdag
Dies. Jaardiner. Start Lustrumperiode.
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
27 mei
zaterdag
Lustrum Vlootschouw met oa receptie
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
29 mei
maandag
Lustrum Blik naar buiten Buurtactiviteit
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
30 mei
dinsdag
Lustrum Bridgedrive
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
30 mei
dinsdag
Roeicursus B2 (di 30 mei t/m za 24 jun) [02]
30 mei
dinsdag
Roeicursus S1 (di 30 mei t/m za 22 juli) [03]
30 mei
dinsdag
Roeicursus S2 (di 30 mei t/m za 24 juni) [03]
30 mei
dinsdag
Roeicursus S3 (di 30 mei t/m za 24 juni) [02]
31 mei
woensdag
Roeicursus S1 (woe 31 mei t/m zo 23 juli) [04]
31 mei
woensdag
18:00 tot
20:00
Junioren Clubavond
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
1 juni
donderdag
Roeicursus S2 (do 01 juni t/m zo 25 juni) [04]
3 juni
zaterdag
Lustrum Fietstocht
Vanuit K.A. R. & Z.V. 'De Hoop'
3 juni
zaterdag
Lustrum Zeilpuzzeltocht
Vinkeveense plassen
4 juni
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
4 juni
zondag (deel 5 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
5 juni
maandag
Roeicursus B1 (ma 05 juni t/m zo 02 juli) [02]
5 juni
maandag
Roeicursus S1 (ma 05 juni t/m do 27 juli) [05]
6 juni
dinsdag
Lustrum Epithalamisch Diner
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
7 juni
woensdag
Lustrum Jeugd water-event
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
10 juni
zaterdag
Slotfeest Lustrumperiode
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
16 juni
vrijdag
Voorjaarstocht kajuitjachten 16-18 juni
17 juni
zaterdag
Roeicursus B3 (za 17 juni t/m za 05 aug) [02]
20 juni
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
27 juni
dinsdag
Roeicursus B2 (di 27 juni t/m za 22 juli) [03]
27 juni
dinsdag
Roeicursus S2 (di 27 juni t/m za 22 juli) [05]
27 juni
dinsdag
Roeicursus S3 (di 27 juni t/m za 22 juli) [03]
28 juni
woensdag
18:00 tot
20:00
Junioren Clubavond
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
29 juni
donderdag
Roeicursus S2 (do 29 juni t/m zo 23 juli) [03]
2 juli
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
2 juli
zondag (deel 6 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
3 juli
maandag
Roeicursus B1 (ma 03 juli t/m zo 30 juli) [03]
18 juli
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
6 augustus
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
6 augustus
zondag (deel 7 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
15 augustus
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
2 september
zaterdag
Roeicursus B3 (za 02 sept t/m za 21 okt) [03]
3 september
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
3 september
zondag (deel 8 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
4 september
maandag
Roeicursus S1 (ma 04 sept t/m do 26 okt) [08]
5 september
dinsdag
Roeicursus S1 (di 04 sept t/m za 28 okt) [09]
5 september
dinsdag
Roeicursus S2 (di 05 sept t/m za 30 sept ) [07]
5 september
dinsdag
Roeicursus S3 (di 05 sept t/m za 30 sept) [04]
6 september
woensdag
Roeicursus S1 (woe 06 sep t/m zo 29 okt) [10]
19 september
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
1 oktober
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
1 oktober
zondag (deel 9 / 9)
12:30 tot
14:00
Voorroeien voor scull (S2, S3) en boord (B2, B3) bevoegdheid
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
2 oktober
maandag
Roeicursus B1 (ma 02 okt t/m zo 29 okt) [04]
3 oktober
dinsdag
Roeicursus B2 (di 03 okt t/m za 29 okt) [04]
3 oktober
dinsdag
Roeicursus S2 (di 03 okt t/m za 28 okt) [08]
17 oktober
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
5 november
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
21 november
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
3 december
zondag
12:30 tot
14:00
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'
19 december
dinsdag
20:00 tot
21:30
Nieuweleden-introductiebijeenkomst
K.A.R. & Z.V. 'De Hoop'