Momenteel wordt hard gewerkt om de vier Polyvalken van De Hoop, die bij Jachthaven ‘Bon’ in Vinkeveen liggen, in gereedheid te brengen voor het komende zeilseizoen.
Zaterdag 2 april starten de zeil-praktijklessen voor degenen die zich hebben opgegeven voor de beginners- en opfriscursus. Deze lessen, die door ervaren De Hoop-zeilers gegeven worden, vinden de hele maand april ieder weekend plaats van 09:00-17:00 uur. Bovendien op maandag 18 en woensdag 27 april. Alle vier de polyvalken zijn op deze data voor de lessen gereserveerd.
Vanaf maandag 4 april kunnen de polyvalken, op de dagen dat geen les wordt gegeven, afgeschreven worden door Hoopleden, met minimaal de Z2-bevoegdheid.
LET OP: dit is het nieuwe emailadres voor correspondentie met de zeilcommissie. Het ‘oude’ emailadres zeilen@... is voorbestemd voor de commissaris zeilen.