Uitslagen Euro Masters Regatta München

Geplaatst op 05-08-2018  -  Categorie: Roeien  -  Auteur: John Graham

De Hoop delegatie naar de Euromasters in München is met een aardig aantal blikken terug gekomen:

* Dames A8+: Dieuwertje Kooij, Floor Rameckers, Mirte Kraaikamp, Willemijn Pas, Noor Zomerman, Anne Snijder, Daria Jaenicke, Tineke Lambooij
* Dames A2-: Dieuwertje Kooij, Floor Rameckers
* Dames B4-: Noor Zomerman, Anne Snijder, Tineke Lambooij, Willemijn Pas
* Dames A4- en A4+: Dieuwertje Kooij, Willemijn Pas, Mirte Kraaikamp, Floor Rameckers (met Dudok)
* Dames A4x: Daria Jaenicke met RIC en Amstel
* Dames G4-: Els van Dam (met Kingston en Slavia Praha)
* Dames A2x: Daria Jaenicke (tezamen met RIC)
* Dames G4x: Els van Dam (met Kingston en Slavia Praha)
* Dames G4+: Els van Dam (met Kingston en Slavia Praha)
* Heren B1x: Kees Hooft
* Heren C1x: Kees Hooft, en 2e in de finale met de zes snelsten
* Heren A2-: Bastiaan Boekling, Frank Verschoor
* Heren A4+: Tim Berndsen, Bastiaan Boekling, Frank Verschoor (met Dudok)
* Mixed G4x: Els van Dam (met Berlin en Kingston)
* Mixed A2x: Dieuwertje Kooij, Tim Berndsen

Uitgelicht: tweede plaatsen:
- Dames G2x: Els van Dam (met Kingston)
- Dames B4x: Daria Jaenicke met RIC, Rijnland en Amstel
- Dames D2x: Noor Zomerman, Tineke Lambooij
- Dames B4+: Anne Snijder, Noor Zomerman, Tineke Lambooij, Willemijn Pas (met Dudok)
- Heren A8+: John Graham, Tim Berndsen, Bastiaan Boekling, Frank Verschoor (met De Laak, De Amstel, Zagreb en Dudok)
- Heren A4x: Tim Berndsen, Bastiaan Boekling, Frank Verschoor (met Dudok)
- Heren A2-: Tim Berndsen (met Dudok)
- Heren A2x: Bastiaan Boekling (met Dudok)
- Heren A2x: Frank Verschoor en Tim Berndsen
- Mixed A2x: Mirte Kraaijkamp (met Dudok)
- Mixed A8+: Floor Rameckers, Mirte Kraaikamp, Tim Berndsen, Dieuwertje Kooij, Bastiaan Boekling, John Graham (met Dudok en RIC)

De Dames hebben ook de prijs voor “Best Club – Women” gewonnen.
Onze vereeniging had overall de derde plaats in de blikkenlijst.