Uitslagen Clubkampioenschappen 2017

Geplaatst op 19-11-2017  -  Categorie: Roeien  -  Auteur: Niki Lijftogt

De uitslagen clubkampioenschappen 2017 'refurbished'

Geachte leden,

Hierbij het definitieve uitslagen schema. Met nog wat kleine wijzigingen zoals leden van andere verenigingen in de boot of een andere jeugdige leeftijd (bij voorkeur dit soort 'kleine' wijzigingen opsturen naar poohed.negeolp.[antispam].@gmail.com om misverstanden te voorkomen).

De eer is uiteindelijk aan de juiste mensen gegund.

Hierbij een overzicht:

De Zoetekouw bokaal [Gestuurde nummers]
Op 1. in de Zoetekouw bokaal: De Naamloze Vennootschap 8
Op 2. in de Zoetekouw bokaal: De Alberga 8
Op 3. in de Zoetekouw bokaal: De Mackor 8

De Papi bokaal [Jeugd roeinummers]
Op 1. in de Papi bokaal: Lancelot 
Op 2. in de Papi bokaal: Melle 
Op 3. in de Papi bokaal: Liza & Gwen

De Graham bokaal [Ongestuurde nummers]
Op 1. in de Graham bokaal: Kaboem Squad 4
Op 2. in de Graham bokaal: Bert Hoefsloot
Op 3. in de Graham bokaal: Lancelot

Wij vonden het fantastisch!

Hartelijk dank!

Vriendelijke groet,

Namens de ploegencommissie,

Niki Lijftogt

Met dank ook aan Manolo Sanchez die maar liefst 45 fotos heeft gemaakt van de race.

Club Kampioenschappen 2017
Graham bokaal: top 3 ongestuurde nummers
Zoetekauw bokaal: top 3 gestuurde nummers
Papi bokaal: top 3 jeugd
Ploegnaam: Categorie: Boottype: Blok Boot Tijd abs. Tijd gecorr. Winnaar Prijzen
De Naamloze Vennootschap 8 DVB 8+ 1 Jacquy 15:44,3 13:48,2 1 Zoetekouw bokaal
*Mokum 4 HVA 4+ 3 Banckert 15:25,7 13:50,3    
Alberga 8 HVA 8+ 1 Landaal 14:03,2 13:53,9 2 Zoetekouw bokaal
Mackor 8 DVB 8+ 1 Beatrix 15:59,8 14:01,8 3 Zoetekouw bokaal
Lamers 8 HVD 8+ 2 Landaal 15:02,1 14:08,9    
Graham 8 HVG 8+ 3 Ariane 16:29,9 14:16,3    
Kaboem squad 4 DCl 4- 2 Banckert 17:12,7 14:21,9 1 Graham bokaal
TopRijk 8 HVC 8+ 2 Maxima 15:02,1 14:26,0    
Bert Hoefsloot HVF 1x 1 KK II 19:25,8 14:28,8 2 Graham bokaal
Lancelot Bloemen J16 1x 3   18:37,8 14:31,1 1 Papi bokaal/ 3 Graham bokaal
van Dam 4 DVE 4x+ 3 Hulst 18:46,7 14:33,1    
Melle Delfgaauw J16 1x 3   18:43,3 14:35,3 2 Papi bokaal
Eijssen 8 HVA 8+ 1 Ariane 14:47,8 14:38,0    
Liza Gwenn M16 2x 2   19:28,9 14:39,2 3 Papi bokaal
Jakker 8 HVC 8+ 3 Alexia 15:23,0 14:46,1    
Eijssen 4 HVA 4- 3 Bestevaer 16:09,2 14:51,8    
Olga/ Katrien M16 2x 2   19:53,6 14:57,7    
**Wolf Gautier J18 1x 3   18:34,6 15:00,9    
Edzo Klawer HVA 1x 1 Blauwbrug 18:20,4 15:02,2    
De Wit 8 Hcl 8+ 3 Jacquy 15:03,0 15:03,0    
Kaboem squad 8 DCl 8+ 1 Poulie 16:48,1 15:04,3    
Hengstman 8 HVA 8+ 1 Gravin 15:15,2 15:05,1    
Wierenga 4 HVD 4+ 1 Van der Zaen 17:40,7 15:05,3    
Leeuwen 4 DCl 4x+ 1 Panter 17:58,5 15:06,5    
Bakker 8 Hcl 8+ 3 Gravin 15:07,4 15:07,4    
AZIM 8 DVE 8+ 2 Ariane 18:17,3 15:07,5    
Yes 8 DVC 8+ 2 Jacquy 17:43,7 15:15,8    
Helden 8 HVD 8+ 2 Poulie 16:14,4 15:16,9    
Todd 8 HVG 8+ 2 Juliana 17:48,5 15:24,3    
Martijn Groeneveld HVC 2- 3 Gein 18:47,0 15:32,1    
Maxwell Thiagarajah J16 1x 3   20:03,6 15:37,9    
Mercurius HVH 8+ 3 Beatrix 18:34,9 15:38,8    
Buunk / Van Dijk 2 HVC 2x 1 Rethmeijer 18:17,4 15:40,0    
Keffer 8 HVE 8+ 2 Amalia 17:06,2 15:46,2    
Aeternitas 4 HVB 4x+ 3 van der Zaen 17:16,2 15:48,6    
van Bentum 4 DVD 4x+ 1 Willem van Oranje 20:06,7 15:56,5    
Grande 8 HVA 8+ 2 Alexia 16:07,3 15:56,7    
Jonge Goden 8 HVD 8+ 2 Gravin 17:00,0 15:59,8    
Boeken 8 HVC 8+ 3 Juliana 16:47,2 16:06,9    
Fray acht DVG 8+ 3 Poulie 21:01,8 16:17,9    
BroerHil-Tweetakt 2 HVG 2- 1 Gollum 22:29,7 16:45,8    
Tebbe 8 HVD 8+ 1 Juliana 18:45,5 17:39,1    
Veenstra 8 DVB 8+ 1 Alexia 21:21,0 18:43,4    
Frederik Bicker Caarten HVB C1 1 Rog 27:11,0 19:48,7    
* Buiten mededinging in verband met combi ploeg, ** Jongens 18 in plaats van Jongens 16