Oproep Coaches & Instructeurs voor de Jeugd

Geplaatst op 18-04-2021  -  Categorie: Jeugd  -  Auteur: Menno van Blitterswijk, Commissaris Jeugd
Kom jij ons team van instructeurs en coaches voor de jeugd versterken?
De jeugdgroep (10 tot 18 jaar) van onze vereniging groeit en bloeit. Verdeeld over de wedstrijdjeugd en de reguliere instructie bouwen zij aan hun roeicarrière.
Iedere woensdag- en zaterdagmiddag staat een enthousiaste groep jeugdleden op het vlot. Hiervoor zoeken wij 2 extra instructeurs (woensdag en/of zaterdag)  om de beginnende roeiers te begeleiden of juist de meer ervaren ploegen een stap verder te helpen! 
We zijn ook op zoek naar 2 extra coaches voor de wedstrijdjeugd. Deze groep traint fanatiek voor nationale wedstrijden en we zoeken dus coaches met de nodige roeikennis.. Zij trainen op meerdere dagen in de week wat maakt dat er meerdere momenten zijn om aan te sluiten. 
 
Heb je interesse, of wil je iets meer informatie, schroom vooral niet om tijdens de instructietijden even langs te komen of stuur een email aan rotanidroocdguej.[antispam].@karzvdehoop.nl. Wie weet help jij jeugdleden binnenkort aan hun eerstvolgende blik!