Clubkampioenschappen: de beloofde uitslagen

Geplaatst op 19-11-2018  -  Categorie: Roeien  -  Auteur: Redactie

De beloofde uitslagen van de Clubkampioenschappen vindt u hieronder.

Ploeg

Boot

Veld

Absolute tijd

Gecorrigeerde tijd

Prijzen

1

Bert Hoefsloot

1x

HVG

18:32.2

13:17.6

1 Graham bokaal

2

Frans Gobel

1x

HVE

17:35.6

13:26.9

2 Graham bokaal

3

van Dam 4

4*

DVE

17:58.3

13:28.8

1 Zoetekouw bokaal

4

Alberga 8

8+

HVA

13:43.2

13:34.9

2 Zoetekouw bokaal

5

Els van Dam

1x

DVG

21:12.3

13:37.4

3 Graham bokaal

6

Mackor 8

8+

DVB

15:35.8

13:40.7

3 Zoetekouw bokaal

7

Naamloze Vennootschap 8

8+

DVB

15:36.9

13:41.6

8

Grand Budapest 4

4*

HCL

15:10.2

13:45.5

9

Graham 8

8+

HVG

16:01.8

13:51.9

10

Lamers 8

8+

HVC

14:34.6

13:59.6

11

Gwen en Frederique

2x

M16

18:09.5

14:07.4

1 Papi bokaal

12

De Wit 8

8+

HCL

14:10.6

14:25.6

*

13

Jakker 8

8+

HVC

15:01.9

14:25.8

14

Eijssen 8

8+

HVA

14:36.4

14:27.6

15

Aan de Slag

2x

DVD

19:22.4

14:37.2

16

Wiener

4+

HCL

16:09.7

14:39.5

17

Helden 8

8+

HVD

15:34.9

14:39.8

18

Lancelot Bloemen

1x

J18

17:56.3

14:39.8

2 Papi bokaal

19

Grande 8

8+

HVA

14:50.5

14:41.6

20

Mercurius 8

8+

HVH

17:48.7

14:41.7

21

Kaboem 8

8+

DCL

16:23.7

14:42.4

22

Nooitgedacht 8

8+

DVB

16:50.3

14:46.0

23

Rijk 8

8+

HVC

15:23.9

14:47.0

24

AZIM 8

8+

DVE

18:00.4

14:53.5

25

No Dubio

4x-

HVA

15:28.9

14:54.1

26

Lola & Juliette

2x

M16

19:10.9

14:55.2

3 Papi bokaal

27

Keffer 8

8+

HVE

16:16.2

15:00.0

28

Hengstman

4+

HVA

16:42.4

15:00.1

29

Grand Budapest 8

8+

HVA

15:12.0

15:02.9

30

Yes 8

8+

DVD

17:59.1

15:12.9

31

Severin Broekman

1x

J16

18:57.8

15:19.7

32

De Beuk

4*

DVC

20:00.7

15:37.6

33

Tod 8

8+

HVG

18:04.8

15:38.4

34

Boeken 8

8+

HVC

16:22.0

15:42.7

35

DT 1622

4*

HVB

17:50.9

15:50.9

Sportiviteitsprijs

36

T Schippie

1x

DCL

22:17.0

16:34.2

37

Fray 8

8+

DVF

20:48.8

16:46.6

38

Open Vizier 8

8+

DCL

18:44.3

16:48.5

39

Frederik Bicker Caarten

C1

HVB

23:26.0

17:06.8

40

Tebbe 8

8+

HVD

18:18.3

17:13.5

41

Jonge Goden 8

8+

HVE

18:24.0

17:13.9

*

42

Golden Girls 8

6x+

DVC

21:25.1

17:47.7

43

Nultientwintig

2x

HVA

23:54.3

21:06.6

* 15 strafseconden